Webalkalmazás fejlesztő Fejlesztő csapatunkba keresünk munkatársat, kezdetben kisegítő jelleggel, távmunka keretében.

Feladatok

  • Meglévő törzsvásárlói rendszer szolgáltatásunk fejlesztése, karbantartása
  • Mobil alkalmazás fejlesztés
  • Egyéb kártyás fejlesztések

Elvárások

  • Rugalmasság, precizitás, igényes munkavégzés
  • Határidők betartására való képesség
  • Kreativítás, nagyfokú önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Folyamatos kommunikáció
  • Számlaképesség

Amit kínálunk

  • Egy innovatív megoldás fejlesztésében való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség, új technológiák megismerése
  • Korrekt díjazás

Főbb technológiák, amiket ismerni kell (vagy hamar elsajátítani) Szerveroldal

  • PHP 5.3 (OOP)
  • Symfony2
  • Doctrine ORM
  • RESTful interfesz
  • Apache2 szerver

Kliensoldal

  • HTML, CSS, JavaScript
  • Backbone.js
  • Backbone.Marionette
  • Handlebars
  • AJAX, JSON
  • jQuery
  • Require.js
  • Grunt
  • Bower
  • Git, GitHub
  • LESS/SASS

Lájkoljon minket!

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, várjuk jelentkezését a info@colorcard.hu email címen!

Bad Request Your browser sent a request that this server could not understand. Additionally, a 400 Bad Request error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache Server at box899.bluehost.com Port 80 _4019" name="cf7ct_security_token" id="cf7ct_security_token">